Salg af træflis | K&S TreeCare

Salg af træflis

Træflis til privat og erhverv

Søger du træflis til salg? I så fald er du kommet til det helt rigtige sted. Hos K&S TreeCare ApS tilbyder vi salg af træflis til konkurrencedygtige priser. Vi sælger både til private og erhverv, og vi har kunder fra hele Sjælland men særligt fra byer som Greve og Solrød. Vi har 30 års erfaring i branchen, hvorfor du som kunde kan vide dig sikker på, at vi leverer træflis af højeste kvalitet.

Hvad koster træflis?

Har du brug for træflis, er vi uden tvivl de rette at tage kontakt til, da vi fra tid til anden tilbyder salg af træflis i store mængder. Men hvad koster træflis egentlig? Hos os er du altid garanteret en billig pris, og vi tager 250 kroner + moms per m3. Køb billigt træflis af os allerede i dag.​

Ring eller skriv for mere information

Har du lyst til at høre mere om, hvad vi kan tilbyde i forhold til salg af træflis og flishugning, eller vil du gerne vide mere om vores konkurrencedygtige priser, skal du være mere end velkommen til at tage kontakt til os.

​Det kan du enten gøre ved at sende os en besked via kontaktformularen, , og så vender vi tilbage til dig hurtigst muligt, eller du kan vælge at skrive til os på e-mail ks@ks-treecare.dk. Endelig kan du også bare ringe til os på telefon 59 18 50 77 for et uforpligtende tilbud, og så finder vi frem til en fordelagtig løsning for dig eller din virksomhed.

Vi er medlem af:

Vi er medlem af:

Kontakt os

Du er altid velkommen til at ringe til os på telefon 59 18 50 77, eller via formularen herunder.